Sendom opinie

Zbiór opinii o Sendom

Fragment opinii:

Nierzetelna i nieterminowa. Brak kontaktu, nie wiadomo kiedy przyjadą monterzy.
Trzeba uważać przy podpisywaniu umowy.
Ostatnia płatność w dniu wyjazdu ekipy z domem. Nie podpisujcie nigdy takiej umowy. Na tym kończą się argumenty w sprawie terminu zakończenia.
Bardzo aroganckie traktowanie przez dziś handlowy i kierownika prac. Nazwisk na razie nie podam.

Źródło: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,914313

Fragment opinii:

Akustyka – tragedia.
Pomieszczenia tylko z oknami połaciowymi – tragedia. Pytanie też o parametry okien zarówno połaciowych, jak i zwykłych bo grubość jakiejś powłoki nie ma znaczenia.
Brak pomieszczenia technicznego.
Wełna od wewnątrz +styropian od zewnątrz to prosta droga do zawilgocenia wełny przy uszkodzeniu paroizolacji, bo para się dostanie, a styropian jej nie wypuści na zewnątrz. A uszkodzenie jest pewne.
Sosna na schody to chyba żart.

Źródło: https://forum.muratordom.pl/showthread.php?365752-Smart-Sendom-gotowy-dom-w-8-godzin

Fragment opinii:

Witam, Kontakt z klientem słaby chyba juz maja przepych i nie zalezy im na nowych zleceniach.Materialy domu jak najbardziej na duzy plus jakosc wykonania montażu i estetyki domu pokazowego simlple line w starej kiszewie to wstyd stolarka okienna zle obsadzona niszczeje po roku od montażu malowanie plyty w łazience farba slaby pomysł dzwi wejściowe maja zle obsadzona futrune na wejsciu wystarczy spojrzeć w ktora strone jest aluminiowy próg i wiele innych niedocoagniec jak rynny opierzenia etc…powinni sie bardziej przylozyc do pokazowki jezeli ktos ma wiedze to moze sobie taki domek poprawic samemu po wielkich fachwcach bo na gwarancje raczej niema co liczyc widzac podejscie do klienta sa strasznie niemili jakby pracowali tam za karę….etc

Źródło: http://www.ofachowcach.pl/Opinie.aspx?fachowiec=76961

Fragment opinii:

W ostatnich miesiącach nastąpiły duże podwyżki cen materiałów ( drewno, stal, wełna mineralna itp. ) oraz robocizna , na dzień dzisiejszy nie ma się co dziwić, jeżeli ktoś zażąda aneksu – szczególne wykonawca. To były nieprzewidywalne podwyżki, wszyscy spodziewali się kryzysu i spadku cen, stało się inaczej. Zawsze można negocjować…

Źródło: http://www.budujzdrewna.pl/forum/viewtopic.php?t=11858&p=51948

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *