Parkside opinie

Zbiór opinii o Parkside

Fragment opinii:

Wszystko ok, ktoś pisał o dymku z urządzenia jak symulował obciążenie i nic w tym dziwnego, z nowego urządzenia dym przy obciążeniu leci ze szczotek które się układają, przy normalnym użytkowaniu raczej mało osób zwraca uwage. Im większe obciążenie tym bardziej grzeje i ściera się szczotka, w typowo markowych sprzętach z silnikami szczotkowymi też takie zjawisko występuje. Ogólnie to za tą cene na +, do większych śrub należy używać czegoś z udarem, aczkolwiek do większych ciesielskich wkrętów trzeba wyłączać sprzęgło (1 bieg i regulacja zakresu sprzęgła na wiercenie).

Źródło: https://www.ceneo.pl/87751586#tab=reviews

Fragment opinii:

Ja polecam kupować narzędzia tylko w sklepach z narzędziami, a nie robiąc zakupy spożywcze w lidl czy inna biedronka. Z tego co się sam orientuje firma parkside ma opinie całkiem ok. Ja korzystam od kilku lat już z wkrętarki firmy Makita. Mam kilka modeli i szczerze polecam Ci tę firmę. Ma zdecydowanie lepsze opinie. Mnie jeszcze ani razu nie zawiodła i jestem pewien, że i Ty byłbyś zadowolony!

Źródło: https://www.industria24.pl/forum/opinie-o-narzedziach/wkretarka-parkside/

Fragment opinii:

@ametys92 wiesz wszysko zależy od przeznaczenia. Opinie o wkrętarce parkside 20v są różne, bo każdy używał jej pewnie inaczej. Jasne ze warto dowiedzieć się jakie wkrętarka parkside 20v ma opinie, ale chyba najlepszy sposób żeby się dowiedzieć to samemu przetestować. A według mnie kupując narzędzia do własnego użytku nie ma znaczenia gdzie je kupisz. Czy to będzie lidl czy co innego. Trzeba zwrócić uwagę tylko na gwarancje i możliwość zwrotu haha

Źródło: https://www.industria24.pl/forum/opinie-o-narzedziach/wkretarka-parkside/

Fragment opinii:

malutki plusik dla ładowarki parksajda za to, że zasilacz i ‘stacja dokująca’ są razem, a nie jak w Skilu, gdzie transformator jest przy wtyczce 230V, potem kabel i na końcu dopiero stacja do włożenia akumulatora…

Źródło: https://www.narzedzia.pl/forum/opinie-o-narzedziach-firmy-parkside-z-lidl,38102.html

Fragment opinii:

Moja opinia o narzędziach Parside też nie jest pochlebna. Miałem dwa narzędzia: piła wgłębna przecięła może 3 deski w poprzek i wał tak się zablokował, że nie można było ruszyć tarczą w żadną stronę. Będąc w trakcie pracy pojechałem do Castoramy i kupiłem piłę za ok. 500 zł śmiga już rok bez problemu. Zepsute narzędzie zaniosłem do Lidla, po tygodniu dostałem informację, że mam przyjść po zwrot kasy, na szczęście nie przyznali mi nowej piły bo zostałbym z dwiema.
Drugie urządzeniem było narzędzie wielofunkcyjne, po około 1,5 roku sporadycznego użytkowania doszło do niebezpiecznej sytuacji w trakcie pracy zaciął się wyłącznik i urządzenia nie można wyłączyć. Nie muszę mówić jaka to niebezpieczna sytuacja, jedynie wtyczka wyjęta z gniazdka załatwiła sprawę. Urządzenie jeszcze nie zaniesione do serwisu. Po tej przygodzie moja przygoda z Parkside się kończy, NIGDY już tego nie kupię.

Źródło: https://www.narzedzia.pl/forum/opinie-o-narzedziach-firmy-parkside-z-lidl,38102,20.html

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *