Opinie o Erbauer 18v

Erbauer 18V to wiertarko-wkrętarka przeznaczona do prac remontowo-budowlanych. Narzędzie oferuję wysoką prędkość obrotową, która pomoże nam szybko zamontować potrzebne rzeczy.

Zalety produktu

W zestawie do Erbauer 18V dołączone są 2 akumulatory EXT, które pasują do całej gamy urządzeń tego producenta. Wygodny uchwyt oraz wbudowana lampka LED pozwolą na dobre oświetlenie miejsca pracy. Według opinii bardzo dobrze radzi sobie zarówno ze ścianami jak i konstrukcjami stalowymi. Zaletą zdecydowanie jest pojemność akumulatorów i szybkość ich ładowania dzięki dołączonej ładowarce. Użytkownicy informują, że jeden akumulator spokojnie wystarczy nam na cały dzień pracy w ciężkich warunkach.

Wady produktu

W przypadku tego sprzętu pojawiają się również opinie, że zdarzają się egzemplarze z zacinającym się uchwytem do wierteł i bitów. Trzeba wziąć tego typu rzeczy pod uwagę, ponieważ przy produkcji zdarzają się wadliwe egzemplarze. W takim przypadku wystarczy oddać sprzęt na gwarancję, która jeśli chodzi o wiertarko-wkrętarkę Erbauer 18V wynosi 2 lata.

Podsumowanie

Produkt jest głównie przeznaczony dla osób, które chcą wykorzystywać jedno urządzenie w swoim domu. Nada się zdecydowanie do wiercenia i wkręcania przy na przykład montażu mebli. Wykorzystując sprzęt przy drobnych remontach domowych, nie powinniśmy zdecydowanie narzekać. W internecie znajdziemy również video test Erbauer 18V.

Opis produktu

Erbauer 18V jest niezawodnym narzędziem do remontów domowych. Długość opakowania wynosi 12 cm, wysokość opakowania 31.5 cm, szerokość 38.5 cm i waga to 4.5 kg.

Z parametrów technicznych warto jest podać takie parametry jak:

Średnica wiercenia w stali: 10 mm

Średnica wiercenia w drewnie: 35 mm

Średnica wiercenia w betonie: 13 mm

Maksymalny moment obrotowy: miękki: 27 Nm; twardy: 50 Nm

Prędkość obrotowa: 0 – 480 / 0 – 1700 obr./min

Czas ładowania akumulatora w zestawie o pojemności 4.0 Ah wynosi 50 minut. Waga samego narzędzia bez innych dodatków to 1.4 kg. Typ silnika znajdującego się w urządzeniu to bezszczotkowy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *