Okna Veka opinie

Zbiór opinii o Okna Veka

Fragment opinii:

witam,
została nam przedstawiona jeszcze inna możliwość wymiany okien (jest to już 30-letni budynek i powiedziano że alphaline nie byłaby tak odczuwalna jak przy nowych domach, czy to prawda) na veka perfectline ale żeby lepiej wyciszyć mieszkanie zaproponowano wstawienie w profil dwóch rodzaju grubości szyb np. 6/16/4 (jak dobrze pamiętam) i czy rzeczywiście to lepiej wycisza.
oraz jeszcze jedno pytanie jak się Pan zapatruję na możliwość wstawienia między szybami zamiast “wkładki” aluminiowej z pcv żeby zabezpieczyć przed nadmiernym skraplaniem się wody na oknie
pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi i podpowiedzi

Źródło: https://forum.oknonet.pl/viewtopic.php?t=21846

Fragment opinii:

Ja mam takie okna założone w tym roku. Nie powiem jak się sprawują, bo za krótko je użytkuje. Ale pare uwag. Proponuje okna o szerokości do 1,2m brać bez dzielonych szyb, gdyż podział okna powoduje, że szyby w skrzydłach są małe i niezbyt ładnie to wygląda. Okna jednoskrzydłowe są po prostu ładniejsze. Profil wygląda solidnie i naprawdę estetycznie.
To tyle. Inni twierdzą że 5 komór jest lepsze pytanie tylko dlaczego ? Grubość tych profili jest taka sama.
Pozdrawiam,

Źródło: https://forum.muratordom.pl/showthread.php?25731-VEKA-okna-opinie-do%C5%9Bwiadczenia-modele-obs%C5%82uga

Fragment opinii:

Profile Veki są znane , jednak już okna na tych profilach nie takie same Oglądałem okna kilku producentów na Vece i różnice w wykończeni były znaczne .Jednak w moim przypadku odpadają plastiki przy moich wymiarach okien .Pozostaje drewno lub aluminium .

Źródło: http://oknaopinie.pl/veka-perfectline-opinie-t15.html

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *