Kraft&Dele opinie

Zbiór opinii o Kraft&Dele

Fragment opinii:

Trudno mi coś napisać o trwałości produktów ale w kwestii obslugi klienta mogę z całą pewnością stwierdzic, że z takim chamskim i lekceważącym stosunkiem nie spotkałem się nigdy ! Albo nie odbierają telefonów i nie odpisują na maile albo -kiedy uda się do nich dodzwonić – wtedy przytakują klientowi, ze ma rację. Co z tego, skoro nic z tego nie wynika, bo po rozłączeniu się następuje absolutny brak jakichkolwiek działań, pomimo wcześniejszych uzgodnień i zapewnień !? Banda oszustów i naciągaczy, nigdy więcej u nich niczego nie kupię i przestrzegam wszystkich przed popełnieniem takiego błędu. I jeszcze jedno: to nie jest żadna „Polska firma” tylko „polski importer chińskich produktów”.

Źródło: https://www.ceneo.pl/sklepy/sklep.kraftdele.info-s22618

Fragment opinii:

Poszukaj opinii o agregacie prądotwórczym kraftdele kw6500 na stronie producenta, bądź może poczytaj trochę o renomie o tej firmie.

Z tego co widzę kicha, są lepsze

Źródło: https://www.industria24.pl/forum/opinie-o-narzedziach/agregat-pradotworczy-kraftdele-kw6500-opinie/

Fragment opinii:

na razie działa bez zarzutów. Łatwa w uruchomieniu, tnie twarde i miękkie drzewo jak masło (grab, sokora, lipa, iglaste, owocowe)

Źródło: https://www.opineo.pl/opinie-10843543-kraft-dele-kd155.html

Fragment opinii:

też miałem tą nieprzyjemność posiadać ten sprzęt, dmuchał nie najgorzej, ale przy tym pluł olejem niesamowicie – szkoda kasy na to badziewie

Źródło: http://lakierowanko.info/viewtopic.php?t=8841

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *