Haier opinie

Zbiór opinii o Haier

Fragment opinii:

Z tego co słyszałem i czytałem to za Oceanem HAIER jest znaną marką posiadającą znaczny udział w rynku AGD (głównie lodówki). Teraz zaczynają ekspansję na Europę.
Producent jest rzeczywiście chiński, ale jakie ma to znaczenie – większość “wnętrzności” do tzw. markowych sprzętów właśnie tam jest produkowana.

Źródło: https://forum.muratordom.pl/showthread.php?26880-Opinie-na-temat-sprz-tu-HAIER

Fragment opinii:

Tak się składa, że właśnie lodówkę i pralkę mam od Haiera i bardzo sobie chwalę. Lodówkę kupiłem w połowie 2017 r., 2 miesiące później pralkę również z tej samej firmy. Spisują się bez zarzutu, oba sprzęty wyglądają ładnie i wyróżniają się pozytywnie w porównaniu do Indesita i Beko, które miałem w poprzednim mieszkaniu. Jakościowo też nie ma najmniejszego powodu, żeby się o coś przyczepić, wszystko chodzi płynnie i do tej pory nie miałem żadnych nieprzyjemnych niespodzianek. Jedyny minus, jaki widzę w lodówce to to, że przy intensywnym użytkowaniu widać odciski palców na drzwiach, zwłaszcza, jak się otwiera podczas gotowania np. tłustą ręką. Ale nie wiem, czy da się tego uniknąć przy połyskującym froncie.

Źródło: https://forum.muratordom.pl/showthread.php?355117-AGD-Haier-wasze-opinie

Fragment opinii:

Serwis tragedia, mają w nosie swoich klientów, w gwarancji podają co innego a po skontaktowaniu zaprzeczają, próbują udowodnić głupotę klienta i odsyłają go z kwitkiem. STANOWCZO ODRADZAM, lepiej dopłacić do lepszej firmy i chociaż mieć możliwość pomocy.

Źródło: https://www.opineo.pl/opinie-5121865-haier-le22g610cf.html

Fragment opinii:

Z pewną dozą nieśmiałości pierwszy produkt Haiera sprzedałem chyba z trzy lata temu ( była to pralka), wykonaniem nie wzbudzała absolutnie nawet w minimalnym stopniu zaufania (pokrętło wyglądało jak przyczepione na gumce, “klamka” drzwiczek z gorszego materiału niż długopisy jednorazowe) ale po tych trzech latach sprzedaży produktów Haiera( może nie w znacznej ilości ale zawsze) trzeba stwierdzic , że jeżeli nie przeszkadza wygląd a brakuje gotówki na coś o klasę wyżej to nie będzie to najgorszy wybór. Cociaż z tych tańszych marek polecam raczej BEKO. Pozdrawiam

Źródło: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic212602.html

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *