Einhell opinie

Zbiór opinii o Einhell

Fragment opinii:

Mam wkrętarkę Einhella. 18V dwubiegowa, kupiona w Nomi w promocji. Wyprodukowana w chinach. Używam od święta, ale jestem zadowolony.
Kupiłem też drogą szlifierkę Boscha. Używam kilka razy w roku, mogłem kupić coś tańszego, ten wydatek raczej mi się nie zamortyzuje. Cóż, dam dzieciom jak dorosną. 🙂 Co do chińszczyzny nie wrzucałbym wszystkiego do jednego worka, kiedy producent przenosi produkcję do chin nie zawsze oznacza to bubel. Poza tym europejskie montownie też składają z chińskich części.

Źródło: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1236826.html

Fragment opinii:

Mam już drugi Migomat Einhella i jestem z niego zadowolony(pierwszy sprzedałem,bo był dla mnie za słaby i wiem ,że gość który go kupił do tej pory nim spawa,a było to 12 lat temu).Mam również wkrętarkę Einhella(jak pisał kolega w jednym z postów powyżej 18 V) ma 2 biegi 2 akumulatory w komplecie i dość szybką ładowarkę.Wkrętarka jest moim zdaniem o niebo lepsza od tych wszystkich Tipów,Dornów itp.Mam ją 2 lata,i na razie nie mam żadnych problemów.Jeśli to nawet jest China to wydaje mi się,że lepiej zrobiona.P.s zapomniałem dodać,że tych narzędzi Einhella mam więcej:spawarka transformatorowa,szlifierka stołowa,młotek udarowy i we wszystkich tylko w szlifierce stołowej po trzech latach eksploatacji zepsuł się wyłącznik.Uważam,że te narzędzia dla majsterkowicza są dobre,ale jeśli ktoś chce je używać 8 godzin dziennie i to ciężkiej pracy niech kupi coś lepszego(choć miałem szlifierkę kątową Boscha,i wytrzymała 10 miesięcy,co prawda dość intesywnej eksploatacji,poszły koła zębate przekładni,a kosztują te koła tyle co cała szlifierka innej marki z 2-letnią gwarancją).

Źródło: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1236826.html

Fragment opinii:

A proszę bardzo. Wiertarka udarowa Einhell BT-ID 1000. Jedyne 100 złociszy. Była potrzebna do kołkowania styropianu na suporeksie. I tylko to miała wytrzymać w zasadzie. Jakieś 1600 kołków. Otworów znaczy się. I wytrzymała. Z tym tylko, że w połowie kołkowania przestał odbijać włącznik. Trzeba go cofać używając siły, więc dwie rączki niezbędne. Poza tym prawie ideał. Prawie, bo po przeleżeniu na półce 2 miesięcy, została użyta jako mieszalnik do rozrobienia 2 kg gipsu. I tutaj pojawił się problem, ponieważ mimo, iż przełącznik chodzi w obie strony i nawet wydaje się, że coś przełącza, to wiertarka działa tylko w trybie udar. No, ale po 1600 kołeczkach miała prawo przyzwyczaić się do udaru.

Źródło: https://forum.muratordom.pl/showthread.php?141910-Einhell-opinie-o-elektronarz%C4%99dziach

Fragment opinii:

Pytanko, jak długo trwają w Einhell reklamacje? Kiedy wezwałam kuriera i oddałam przesyłkę z wiertarką i dokumentami, to po dostarczeniu sprawdzają i naprawiają od razu, czy latem jest kolejka w serwisie? Kto ma doświadczenie, podzielcie się, proszę ze mną.

Źródło: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,99058

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *