Columbus energy opinie

Zbiór opinii o Columbus energy

Fragment opinii:

Nadszedł czas aby wystawić opinię Columbus. Wynagrodzenia są zatrważająco niskie, o awansie w zasadzie nie ma co marzyć. Wszystko rozbija się o układy, o to kto z kim, a najlepiej jak najwyżej załapać się na dobro i rządzić. Niektóre osoby które z powodu totalnej niekompetencji o własnych siłach NIGDY w życiu nie doszłyby na stanowiska kierownika, niestety zostają nimi. Wszyscy wiedzą dlaczego tak jest, ale wszyscy się boją bo to dość nieobliczalna persona.

Źródło: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,960975

Fragment opinii:

Firma bardzo pozytywna, przedstawiciel posiadał niezbędną wiedzę, która mnie interesowała, dopytał się o najdrobniejsze szczegóły. Montaż szybki i czysty. Ekipa montująca doradziła gdzie lepiej powiesić falownik, tak aby jak najmniej nam przeszkadzał. Serwis zawsze pomocny, nawet w blachych sprawach np. problem z aplikacją. Panele działają bez zarzutu od połowy maja i już naprodukowały tyle co przez rok zużywaliśmy prądu. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Columbus.

Źródło: https://fotowoltaikaonline.pl/instalatorzy/malopolskie/columbus-energy-s-a#Reviews

Fragment opinii:

U mnie Columbus za 8.25 chciał dobre 45 tyś brutto w Listopadzie 2019 roku. Po pierwszej rozmowie przedstawiciela podziękowałem przedstawicielowi w wieku ok 25lat za ofertę. 8.25 założyłem za 35 brutto na falowniku SolarEdge SEK7 dwie różne połacie dachu + trochę cienia casami i panele Longi 330W. Dla mnie ta firma to jedno wielkie dno cena z dupy i gwarancja to samo z dupy. Nawet nie chcieli dać warunków umowy do przeczytania przed podpisaniem. Tego samego dnia co przedstawiał ofertę to chciał tego samego dnia podpisać umowę. Nie polecam i przestrzegam przed tą firmą.

Źródło: https://forum.muratordom.pl/showthread.php?338587-Columbus-Energy-abonament/page15

Fragment opinii:

Kompleksowe doradztwo zarówno w dziedzinie technicznej, jak i formalnej. Duża wiedza i kompetentni przedstawiciele. Profesjonalne i trwałe materiały oraz szybka realizacja. Polecam

Źródło: https://fixly.pl/profil/el5FMwvJ

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *