Bass Polska opinie

Zbiór opinii o Bass Polska

Fragment opinii:

Sprzęt został starannie zapakowany. Dostarczony bardzo szybko. Z ozonatora oraz efektów jego działania jestem bardzo zadowolona. Polecam!

Źródło: https://www.trustedshops.pl/opinia/info_X5D487C0A89CEC0486945019857FD1268.html

Fragment opinii:

Kopiłem szlifierką kątową na akumulator. Szlifierka bez obciążenie pracowała 30 sek. z leciutkim obciążeniem ( karton) po 10 sek. wyłączała się automatycznie. Dwa razy zwracałem narzędzie do producenta Bass Polska. Zawsze odsyłali niesprawne narzędzie twierdząc w zaparte że jest sprawne. Najgorszy sprzedawca w Polsce kto im pozwolił używać w ligo firmy Bass-Polska, przynoszą jedynie wstyd. Jak chcesz stracić trochę pieniążków to kup buble we firmie Bass-Polska.

Źródło: https://www.opineo.pl/opinie-1919859-bass-polska-bs-108.html

Fragment opinii:

jeżeli jeszcze Ci nie padła ta szlifierka to niedługo pewnie padnie. Bass Polska to mały importer. Wszystko co ma to z chin. Brak części zamiennych praktycznie do wszystkich urządzeń. Na serwisie siedzi 3 ludzi i klecą co mogą z odpadków i zwrotów. Jak czasami brakuje części to trzeba czekać miesiąc i dłużej.

Źródło: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1061510.html

Fragment opinii:

Towar zgody z opisem, jednak procedura zamówienia wymaga dodatkowego potwierdzenia zamówienia poprzez kliknięcie odnośnika w otrzymanym mailu, niezależnie od etapów zamawiania na stronie internetowej. Jeśli się ten komunikat przegapi, zamówienie nie jest realizowane.

Źródło: https://www.ceneo.pl/sklepy/basspolska.com-s917/opinie-19

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *